Zásnubní prsteny

Chystáte se požádat Vaši drahou polovičku o ruku? Poznali jste tu pravou ženu Vašeho života? Není krásnější důkaz lásky, než je žádost o ruku! Ukažte, jak si Vaší milé vážíte a pořiďte jí nádherný zásnubní prsten, který ji doslova pozitivně šokuje! Do naší nabídky jsme zařadili mimo jiné také zásnubní prsteny, kterých je zde více než 140 různých typů, takže je opravdu z čeho vybírat. Neváhejte a inspirujte se právě naší nabídkou, na výběr pro Vás máme zásnubní prsteny z bílého a žlutého zlata. Dále si potom můžete vybírat povrchovou úpravu, ta může být lesklá nebo matná, záleží pouze na Vašem vkusu a Vašich představách! Pro tuto příležitost musí být vše naprosto dokonalé, a proto byste si měli dát záležet na výběru toho pravého zásnubního prstenu, aby žena nemohla odolat! Neváhejte a inspirujte se naší nabídkou, do které jsme pro Vás připravili zásnubní prsteny, neustále pro Vás přidáváme celou řadu novinek, takže s námi Vám neuniknou ani ty nejnovější trendy. Těšit se můžete na celou řadu zajímavých slev ve výši až -25%! V naší nabídce naleznete překrásné zásnubní prsteny, které si zamiluje každá žena! Pokud chcete Vaši drahou polovičku opravdu omámit, pořiďte jí zásnubní prsten s diamantem! Na ruce bude vypadat opravdu dokonale a diamant se bude nádherně třpytit.

Zásnubní prsteny bílé zlato

Nelíbí se Vám klasické žluté zlato nebo Vám už nepřijde vůbec zajímavé? Prohlédněte si zásnubní prsteny z naší nabídky, výběr je opravdu velmi široký a navíc zde naleznete spoustu zásnubních prstenů, které jsou vyrobeny z bílého zlata. Pokud Vaše drahá polovička nosí ráda spíše stříbrné šperky, zaručeně ocení zásnubní prsten z bílého zlata. I na tyto prsteny se nyní vztahují zajímavé slevy, tak neváhejte a inspirujte se naší nabídkou! Převážně v naší nabídce naleznete zásnubní prsteny od českého výrobce Goldex. Dejte si na výběru záležet! Máte spoustu času a tohle není situace, která se odehraje ve vašem životě častokrát. Chce to si vyhradit na výběr opravdu čas a klid, aby Vaše rozmyšlení bylo co nejsnazší. V naší nabídce naleznete více než 140 různých modelů, takže výběr nebude jednoduchý, pokud tedy nemáte nějakou představu. Jsme si však jisti, že si z naší široké nabídky vyberete i Vy a vše pro Vás dobře dopadne! V nabídce naleznete však i luxusnější prsteny, které uspokojí i ty náročnější zákazníky.

Zásnubní prsten s diamantem

Chcete Vaši partnerku opravdu zaujmout a naprosto ji překvapit? Chcete, aby žádost o ruku byla přesně podle jejich nejtajnějších představ? Víte, že by se Vaší milé líbí zásnubní prsteny s diamantem? Proč jí její přání nesplnit? V naší nabídce naleznete hned celou řadu takových krásných zásnubních prstenů, které jsou zdobeny diamantem. Nechte se inspirovat naší nabídkou a uvidíte sami, že Vaše žádost o ruku bude naprosto dokonalá!

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis

Parametry:
Určení
Provedení
Materiál
Povrchová úprava
Kameny
Barva kamene
Zobrazení času
Barva pouzdra
Barva ciferníku
Řemínek
Zobrazeno 0 položek

V této kategorii není prozatím žádné zboží.
NÁKUPNÍ KOŠÍK 0 ks za 0 Kč
EUR